Гідравлічний розподільник для трактора (універсальний) Детальний огляд та технічні характеристики

Розподільник гідравлічний універсальний

Механічний розподільник гідравлічної рідини, складається з окремих секцій з ручним роздільним керуванням. Застосовується як основний елемент в системах гідравліки трактора, в якості робочої рідини використовується синтетичні і мінеральні гідравлічні масла.

Що входить в комплект?

У комплектацію входять; 4 секції (дві керуючих, вхідна і вихідна) та запобіжний клапан який забезпечує повернення рідини в гідравлічний бак. Опційно, окрема модель гідророзподільника може комплектуватися будь-якою кількістю керуючих секцій, в залежності від технічних потреб, для цього досить замінити шпильки кріплення на довші.


Для кожної керуючої секції є три положення золотника; нейтральне (фіксований по центру) і 2 нефіксованих положення для включення потоків гідравлічної рідини (прямого і зворотного). Повернуться в фіксоване положення (нейтральне), можна автоматично за допомогою пружин. Перемикання напрямку потоків рідини в гідророзподільнику відбувається окремо по кожній секції, з робочим тиском 200 бар і номінальною подачею масла 60-80 л / хв. Ця технічна особливість дає можливість використовувати його як основний або додатковий розподільник гідрорідини, для сільгосп. та комунальної техніки, для різних тракторів.

Де він застосовується?

Основне застосування розподільника це; управління різним типом навісного та причіпного обладнання з двуходовими гідроциліндрами і реверсними гідромоторами (фронтальним навантажувачем, екскаватором, бульдозером, бурильною установкою, грунтофрезою)


Технічні характеристики;

Кількість керуючих секцій, шт. 

2

Максимальний робочий тиск, бар 

200

Номінальна подача робочої рідини, л/хв 

60-80

Приєднувальний розмір гідроштуцерів 

М20х1,5

Тип запобіжно-переливного клапана 

дифференциальный

Вага, кг 

10,2


1435 07.12.2017
Пов'язані товари
0
0